Podstawowe informacje
CAS 137-16-6 Sodium lauroyl sarcosinian lub sod n-lauroylsarcosinian
| Punktem topnienia | 46 stopni |
| gęstość | 1,033 g/ml przy 20 stopniach |
| ciśnienie pary | 0,02 HPa (20 stopni) |
| RTEC | MC0598960 |
| Fp | 267ºC |
| Temp przechowywania . | Temperatura pokoju |
| rozpuszczalność | H2O: 1 m przy 20 stopniach, czysty, bezbarwny |
| formularz | Proszek |
| Środek ciężkości | 1.03 (20/4ºC) |
| kolor | Biały |
| Zapach | przy 100 . 00?%. słodki |
| Ph | 7.0-9.0 (25ºC, 1M w H2O) |
| Rozpuszczalność wody | Rozpuszczalne w wodzie (293 g/l) . |
| Wrażliwy | Higroskopijny |
Opis produktów
Właściwości:
- Wygląd: sarkosinian lauroylowy sodu zwykle pojawia się jako biały krystaliczny proszek lub stały .
- Rozpuszczalność: Można go rozwiązać w wodzie i pokazuje dobrą aktywność powierzchniową w wodzie .
- Stabilność: Jest stosunkowo stabilny i nie jest łatwy do rozkładu .
Zastosowania sarkosinianu sodu SLS:
1. do przygotowania szamponu, mycia ciała, środka do czyszczenia twarzy, detergentu dla niemowląt, detergentu do mycia naczyń itp. .
2. stosowane w przygotowaniu anionowych środków powierzchniowo czynnych, inhibitorów heksokinazy, anionowych detergentów i kwasu rybonukleinowego drożdżowego;
3. jako środek lizujący w oczyszczaniu komórek i jako dodatek do izolowania DNA z surowicy, do izolowania RNA i DNA
4. używane do poprawy fiksacji azotu w Rhizobium Leguminosarum i ma wiele aplikacji w immunochemii .


Profil firmy
GneebioZnajduje się w Anyang City, Prowincja Henan, Chiny . Jest znanym dostawcą i producentem surowców chemicznych w Chinach . dostarczamy podstawowych surowców chemicznych, rozpuszczalników organicznych, pośrednich farmaceutycznych i innych kosztownych produktów chemicznych dla domowych i międzynarodowych producentów chemicznych oraz producentów producentów chemicznych chemicznych {4} I.



FAQ
1. Czy akceptujesz przykładowe zamówienia?
Akceptujemy przykładowe zamówienia . wykonamy próbki przed masową produkcją, a po zatwierdzeniu próbek rozpoczniemy masową produkcję . przeprowadzimy 100% inspekcję podczas procesu produkcyjnego, a następnie pobieranie próbek przed pakowaniem .
2. Jak mogę potwierdzić jakość produktów przed złożeniem zamówienia?
Możesz uzyskać bezpłatne próbki niektórych produktów, wystarczy zapłacić koszt wysyłki lub zorganizować kurier, aby odebrać próbki z nas .
3. Jaki jest twój MOQ?
Nasz MOQ to 1 kg . zwykle akceptujemy mniejsze ilości, takie jak 100 gramów, pod warunkiem, że opłata próbki wynosi 100%.
4. Czy podajesz raporty o produktach?
Tak, robimy .
5. Czy jest jakiś zniżka?
Istnieją różne rabaty dla różnych ilości .
Popularne Tagi: CAS 137-16-6 Sodium Lauroyl Sarcosinian lub sodowa n-lauroylsarcosinian, China CAS 137-16-6 sarkosinian sodowo lub sodowo n-lauroylsarcosinian, dostawcy, fabrycznie, Kleje chemiczne organiczne, Organiczne biocidy chemiczne, Organiczne producenci chemikaliów, Organiczne gęsterze chemiczne, Organiczna chemikalia Tritriacontan, Fosforany organiczne


