Podstawowe informacje
99% czystość sulfamatu amonu proszek CAS 7773-06-0
| Podstawowe informacje | |
| Nazwa produktu: | Sulfaminian amonu |
| CAS: | 7773-06-0 |
| MF: | H6N2O3S |
| MW: | 114.12 |
| Einecs: | 231-871-7 |
| Właściwości chemiczne | |
| Punktem topnienia | 131-135 stopień (lit .) |
| Punkt wrzenia | 160 stopni |
| gęstość | 1.769 |
| Fp | 160 stopni |
| Temp przechowywania . | Brak ograniczeń . |
| rozpuszczalność | H2O: 1 m przy 20 stopniach, czyste, bezbarwne |
| formularz | Krystaliczny proszek |
| kolor | Biały |
| Zapach | Niewielki zapach aminy |
| Ph | 5.0-6.0 (50g/l, H2O, 20ºC) |
| Zakres pH | 4.5 - 6.0 |
| Rozpuszczalność wody | 1950 g/L (20 ºC) |
Opis produktów
Zastosowania sulfamatu amoniowego CAS 7773-06-0:
1. Agriculture: Sulfaminian amonu jest herbicydem o szerokim spektrum, który może skutecznie zapobiegać i eliminować coroczne i wieloletnie chwasty .
2. Przemysł: Jako opóźniony płomień może być stosowany w obróbce opóźniającego plastiki, gumy, tekstyliów i innych materiałów w celu poprawy wydajności pożaru materiałów . sulfaminian amonu (kwas sulfamowy (amon wjadów) jest ważnym surowcem chemicznym. Sole . można również zastosować jako środek do oczyszczania powierzchni metalowej do usuwania oleju i rdzy na metalowej powierzchni .
3. Inne: W chemii analitycznej można go stosować jako substancję odniesienia do miareczkowania kwasowo-zasadowego, stosowana do kalibracji stężenia kwasu lub zasady .


Dlaczego warto wybrać gnebio?
1: Cena - cena konkurencyjna i rozsądna
2: Usługa po sprzedaży-wydajna i niezawodna obsługa posprzedażna
3: Specjalistyczna, bezpieczna i szybka dostawa
4: Dostosowywanie - dostosowane etykiety i opakowania; Usługa OEM/ODM
5: Przechowywanie - wystarczająca ilość zapasów w magazynie Chin
Chcemy, aby firma korzystna . Wyślij swoje zapytanie, a dostaniesz je!
Profil firmy
GneebioZnajduje się w Anyang City, Prowincja Henan, Chiny . Jest znanym dostawcą i producentem surowców chemicznych w Chinach . dostarczamy podstawowych surowców chemicznych, rozpuszczalników organicznych, pośrednich farmaceutycznych i innych kosztownych produktów chemicznych dla domowych i międzynarodowych producentów chemicznych oraz producentów producentów chemicznych chemicznych {4} I.
Nasze inne produkty obejmują:Cykloheksan;2- Butoxyetylu Actan (BGA);1- kwas octowy naftalenu (NAA); Glikol etylen (meg); dieoCtyl ftalan DOP; o-xylen; mtbe; 2, 4- pentanedione itp .


Opakowanie i wysyłka
| Przez Express | Air | Drogą morską |
| Nadaje się na poniżej 50 kg | Nadaje się na ponad 50 kg | Nadaje się na ponad 500 kg |
| FAST: 3-7 dni | FAST: 3-7 dni | Slow: 3-7 dni |
| Wysoki koszt | Średni koszt | Niski koszt |
Dostępny jest dostosowany pakiet.
Zawsze staramy się wykorzystać najszybszy i najtańszy sposób, aby klienci otrzymywali zamówienia .
I śledź klientów za pośrednictwem poczty e -mail, aby uzyskać wszystkie szczegóły wysyłki, a także zaktualizowane informacje o ścieżce, dopóki nie nadejdzie bez uszkodzeń .

FAQ
P: Jak kontrolujesz jakość?
Odp.: Mamy własny system kontroli jakości, wykonujemy także każdy inny test innej firmy .
P: Czy akceptujesz małe zamówienia?
Odp.: Tak . Jeśli jesteś małym detalistą lub rozpoczynając działalność, zdecydowanie jesteśmy gotowi dorosnąć .
I nie możemy się doczekać współpracy z Tobą w celu długoterminowego związku .
P: Czy podajesz próbkę?
Odp.: Jasne, podajemy bezpłatną próbkę .
P: A może cena? Czy możesz to zrobić tańsze?
Odp.: Zawsze przyjmujemy korzyść klienta jako najwyższego priorytetu . Cena podlega negocjacjom w różnych warunkach, zapewniamy, że uzyskamy najbardziej konkurencyjną cenę .
P: Jak mogę złożyć zamówienie?
Odp.: Możesz po prostu wysłać nam zapytanie, aby uzyskać szczegółowe informacje o zamówieniu, a my wyjaśnimy proces szczegółowych .
Popularne Tagi: 99% czystość sulfamatu amonu proszek CAS 7773-06-0, Chiny 99% czystość sulfamatu amoniowego proszku CAS 7773-06-0 producenci, dostawcy, fabrycznie, Biostymulant dla ozdobnych prognoz roślin, Konstrukcja nieorganicznych chemikaliów, Producenci chemiczni, chemikalia nieorganiczne dla wodorotlenku platyny, chemikalia nieorganiczne dla dodekanianów, Termoplastyczne tworzywa sztuczne


