Podstawowe informacje
Chemiczne pośredniki 2- kwas etylheksanowy (2- eha) cas 149-57-5
| Właściwości chemiczne |
| Punktem topnienia | -59 stopień |
| Punkt wrzenia | 228 stopnia (lit .) |
| gęstość | 0.906 |
| Gęstość pary | 4,98 (vs powietrze) |
| ciśnienie pary | <0.01 mm Hg ( 20 °C) |
| współczynnik załamania światła | n20/d 1 . 425 (lit.) |
| Fp | 230 stopnia f |
| Temp przechowywania . | Temperatura pokoju |
| rozpuszczalność | 1.4g/l |
| formularz | Płyn |
| PKA | PK1: 4,895 (25 stopni) |
| kolor | Jasne |
| Zapach | Łagodny zapach |
| Ph | 3 (1.4g/l, H2O, 20ºC) |
| Zakres pH | 3 przy 1,4 g/l przy 20 stopniach |
| Limit wybuchowy | 1,04%, 135 stopni F |
| Rozpuszczalność wody | 2 g/L (20 ºC) |
| Brn | 1750468 |
| Stabilność: | Stabilny . Calluble . niezgodne z silnymi agentami utleniania, agentami redukującymi, podstawami . |
Opis produktów
Aplikacje 2- kwas etylomeksanowy:
1. Powłoki i farby: 2- Kwas etylomeksanowy stosuje się w produkcji metalowego rozsiana mydła, takiego jak kobalt, mangan, ołów, cynk i inne izooktanoany, które mogą przyspieszyć prędkość suszenia farb i powłok, oraz poprawić wydajność filmu malowania.}}}}}}}}}}}}}}}}
2. Przetwarzanie tworzyw sztucznych: Jako stabilizator ciepła dla chlorku poliwinylu (PVC) i innych tworzyw sztucznych może poprawić odporność na ciepło i odporność na pogodę tworzyw sztucznych .
3. pole farmaceutyczne: Kwas izokaprylowy jest ważnym surowcem do syntezy półproduktów farmaceutycznych, na przykład dla syntezy ibuprofenu i innych leków .
4. Smar: Jego metalowa sól może być używana jako addytyw smaru w celu poprawy wydajności smaru .
5. przemysł przypraw: 2- EHA jest używany w syntezie przypraw .


Dlaczego warto wybrać gnebio?
1. może zapewnić wysokiej jakości i konkurencyjną cenę .
2. bezpłatne próbki do oceny .
3. Użyj lokalnej firmy transportowej do transportu towarów, abyś mógł szybko otrzymać towary .
4. z wyprzedzeniem poinformujemy Cię o wszystkich informacjach z każdego etapu .
5. można dostosować .
6. Odpowiedz po raz pierwszy przed i po sprzedaży .
Chcemy, aby firma korzystna . Wyślij swoje zapytanie, a dostaniesz je!
Opakowanie i wysyłka
Dostępny pakiet jest dostępny .
Zawsze staramy się wykorzystać najszybszy i najtańszy sposób, aby klienci otrzymywali zamówienia .

Profil firmy
GneebioZnajduje się w Anyang City, Prowincja Henan, Chiny . Jest znanym dostawcą i producentem surowców chemicznych w Chinach . dostarczamy podstawowych surowców chemicznych, rozpuszczalników organicznych, pośrednich farmaceutycznych i innych kosztownych produktów chemicznych dla domowych i międzynarodowych producentów chemicznych oraz producentów producentów chemicznych chemicznych {4} I.
Środowisko biurowe firmy Gneebio

Klienci odwiedzają Gneebio Group

Dostawa producenta surowców chemicznych

FAQ
P1: Czy jesteś firmą handlową czy producentem?
A1: Jesteśmy fabryką chemiczną w Chinach ., więc możemy zapewnić cenę hurtową .
P2: Jak mogę uzyskać próbki?
A2: Możemy podać próbkę dla naszych istniejących produktów, czas realizacji wynosi około 1-5 dni ., musisz tylko zapłacić próbkę
P3: Czy możesz podać odpowiednie dokumenty?
A3: Oczywiście . Możemy dostarczyć fakturę komercyjną, listę pakowania, rachunek ładowania, certyfikat CoA i pochodzenia .
P4: Czy przyjmujesz inspekcję stron trzecią?
A4: Tak .
P5: Jak długo trwa czas dostawy?
A5: Zasadniczo jest to 7 dni, jeśli towary są w magazynie . Według wymaganej ilości, czas dostawy może nieznacznie zmienić .
P6: Jakie są Twoje warunki płatności?
A6: Możemy zaakceptować różne metody płatności, L/C, T/T, PayPal, Western Union Etc .
P7: Czy Twoja firma może zaakceptować specjalne wymagania klientów?
A7: Oczywiście możemy .
Popularne Tagi: chemiczne pośredniki 2- kwas etylheksano (2- eha) cas 149-57-5, chińskie chemiczne pośredniki 2- kwas etylheksanowy (2- eha) Cas 149-57-5 producenci, suppliers, fabryka Factory., Przemysłowe chemikalia organiczne, alkohole organiczne, Organiczne biocidy chemiczne, Organiczny butanol chemiczny, Organiczne chemiczne środki pieniaka, Organiczne nitryle


